Kadra na sezon 2021/2022

Trenerzy przygotowania mistrzowskiego
SFERA: CIAŁO

Specjalizacja: MOTORYKA
Specjalista: MARTA KRAWCZYŃSKA

Motoryka Marta Krawczyńska

Mistrzyni Polski na 10000m.
Wielokrotna medalistka mistrzostw Polski w biegach długich od 3000m z przeszkodami do półmaratonu. Karierę zawodniczą zakończyła w 2016r.
Absolwentka z tytułem magistra Akademii Wychowania Fizycznego w Gdańsku. Trenerka i współorganizatorka akcji biegowych, ambasadorka biegów w Trójmieście, a także trenerka przygotowania motorycznego czołowych zawodników w Polsce i Europie w motocrossie, piłkarzy nożnych oraz tenisistów. Wciąż poszerza swoją wiedzę w zakresie przygotowania motorycznego wśród najlepszych trenerów danych specjalizacji


Specjalizacja: ODNOWA BIOLOGICZNA
Specjalista: EWA RODZIEWICZ-FLIS

ODNOWA BIOLOGICZNA – Ewa Rodziewicz-Flis

Ewa Rodziewicz-Flis, absolwentka i doktorantka AWFiS w Gdańsku, wykładowca akademicki Gdańskiego Uniwersytetu Medycznego, oraz AWFiS w zakresie Odnowy Biologicznej. Współpracująca z gabinetem "Fizjoterapii Ewy Cybulskiej" w Gdańsku, gdzie zajmuje się terapią pacjentów ortopedycznych, pracą na tkankach miękkich oraz profilaktyką kontuzji sportowych i ergonomią treningu.


Specjalizacja: JOGA W PIŁCE NOŻNEJ
Specjalista: CENTRUM JOGI DIANA KATARZYNA SOCHACKA

JOGA W PIŁCE NOŻNEJ – CENTRUM JOGI DIANA KATARZYNA SOCHACKA

Praktykowanie jogi wg. B.K.S. Iyengara od 18 lat. Pogłębianie praktyki i zdobywanie doświadczenia poprzez szkolenia i warsztaty międzynarodowe Ritta Keller(Niemcy), Corin Biria (Francja), Lois Steinberg (USA), Gabriella Giubilaro(Wlochy), Shorat Aurora (Indie). Członkini Polskiego Stowarzyszenia Jogi Iyengara. Posiada państwowy dyplom uprawniający do wykonywania zawodu instruktor jogi.


Specjalizacja: TECHNIKA
Specjalista: WOJCIECH KEMPIŃSKI

Technika Wojciech Kempinski

Były zawodnik 3 ligowy, łącznie z piłką związany 22 lata. Założyciel Uczniowskiego Klubu Sportowego Kempes , gdzie pełni rolę prezesa i trenera. Uczestnik wielu szkoleń z zakresu piłki nożnej dotyczącej szkolenia młodzieży i rozwoju indywidualnego. Na co dzień pracuje w klubie z najmłodszymi dziećmi, prowadzi również treningi indywidualne z zawodnikami ze szczebla centralnego. Specjalizuje się w poprawie techniki użytkowej zawodników.


Specjalizacja: GIMNASTYKA SPORTOWA
Specjalista: PATRYK NEMSKI

Gimnastyka Sportowa - Patryk Nemski

Studiował na Akademii Wychowania Fizycznego i Sportu w Gdańsku. Doświadczony instruktor Parkour&Freerun, który swoją przygodę z tymi dyscyplinami zaczął w 2010 roku. Wielki pasjonat aktywnego i zdrowego trybu życia. Do dziś aktywny działacz Polskiej sceny Parkour&Freerun, instruktor akrobatyki sportowej w: Klubie Sportowym Kokartka, Klubie sportowym Mucha, Klubie Sportowym Movement oraz w Parku Trampolin "Jumpcity". Akrobata w spektaklu „Wiedźmin” wystawianym od 2017 na deskach Teatru Muzycznego w Gdyni.

Trenerzy przygotowania mistrzowskiego
SFERA: UMYSŁ

Specjalizacja: DIETETYKA SPORTOWA
Specjalista: JAKUB GOŁKO

DIETETYKA W SPORCIE – Jakub Gołko

Jakub jest absolwentem Akademii Wychowania fizycznego i Sportu w Gdańsku, ze specjalizacją: trener personalny-instruktor fitness i dietetyka. Pasjonat sportów takich jak bieganie, kulturystyka fitness, piłka nożna oraz kalistenika. Wieloletnie doświadczenie związane z różnymi dyscyplinami sportu, pozwoliło mi przekonać się, jak bardzo ważna jest dieta w osiąganiu najlepszych wyników sportowych. W swojej pracy wykorzystuje podejście holistyczne dla poprawy zdrowia pacjenta i sportowca.


Specjalizacja: KOMUNIKACJA I AUTOPREZENTACJA
Specjalista: MONIKA PYTEL

JĘZYK POLSKI - MONIKA PYTEL

Pedagog, socjoterapeuta i nauczyciel języka polskiego. Ukończone studia na Uniwersytecie Gdańskim. Od 10 lat pracuje z dziećmi, młodzieżą i osobami dorosłymi. Swoje doświadczenie zdobywała w wielu instytucjach w Polsce i na Malcie, aby móc skutecznie pomagać innym. Uczestniczyła w wielu kursach i szkoleniach. Ukończyła również I stopień Terapii skoncentrowanej na rozwiązaniach. Jest członkiem Polskiego Towarzystwa Psychoterapii Psychodynamicznej oraz Polskiego Stowarzyszenia Socjoterapeutów i Trenerów.


Specjalizacja: SPORT IN ENGLISH
Specjalista: ELITE ENGLISH ACADEMY

JĘZYK angielski ELITE ENGLISH ACADEMY

Szkoła językowa prowadząca kursy językowe dla dzieci, młodzieży i dorosłych oraz klientów biznesowych. Posiada w swojej ofercie języki: angielski, niemiecki, włoski, francuski, polski. Założycielką szkoły jest Lidia Pozańska absolwentka filologii angielskiej Uniwersytetu Gdańskiego z 10-letnim doświadczeniem w nauczaniu dzieci młodzieży i dorosłych. Co nas wyróżnia, to świadome nauczanie języków obcych, budowanie poczucia pewności siebie przez skuteczne nauczanie (najpierw zaczynamy od samoakceptacji, potem przechodzimy do nauki języka).


Specjalizacja: FOOTBALL PLAYER HIGH PERFORMANCE
Specjalista: MACIEJ STASIAK

FOOTBALL PLAYER HIGH PERFORMANCE - Maciej Stasiak

Trener wysokich osiągów - działania względem młodych aspirujących piłkarzy są ukierunkowane na osiąganie tzw. stanu flow na boisku. Na stan ten składają się: 100% koncentracja, wewnętrzny spokój oraz pewność działania. Głównym narzędziem pracy są specjalistyczne ćwiczenia fizyczne, elementy tańca i sztuk walki.


Specjalizacja: TRAUMA RELEASING EXERCISES
Specjalista: MAREK DUDEK

TRAUMA RELEASING EXERCISES - Marek Dudek

Certyfikowany TRE® Provider, absolwent AMW w Gdyni. Zapalony miłośnik sportów ekstremalnych, skoków spadochronowych i nurkowania. Żołnierz zawodowy, oficer sił specjalnych. Uczestnik kursów i szkoleń poświęconych zarządzaniu stresem i radzeniu osobie w ekstremalnych warunkach. Wiele lat życia na krawędzi i w ogromnym napięciu doprowadziło jego organizm do skrajnego wyczerpania psychofizycznego. Dzięki metodzie TRE®, uzdrowił swoje ciało i umysł. Dziś sam uczy innych jak w prosty sposób zapanować nad stresem i skupić się na wykonaniu zadania.


Specjalizacja: ANATOMIA CZŁOWIEKA
Specjalista: EWA CYBULSKA

ANATOMIA CZŁOWIEKA - Ewa Cybulska

Ewa Cybulska, absolwentka Gdańskiego Uniwersytetu Medycznego, fizjoterapeutka z wieloletnim stażem, zaangażowana w pracę z pacjentami ortopedycznymi i sportowcami. W swojej praktyce wykorzystująca szeroko zakrojoną wiedzę z zakresu anatomii, biomechaniki i fizjologii organizmu. Pasjonatka praktyki uważności Mindfulness i holistycznej pracy z ciałem. Właścicielka gabinetu "Fizjoterapia Ewa Cybulska" współpracującego ze studio treningu personalnego "Fit&Fizjo Studio".


Specjalizacja: TEORIA GRY
Specjalista: ARTUR KOSZNICKI

Teoria gry Artur Kosznicki

Trener przygotowania motorycznego oraz asystent trenera w CLJ U-17 Lechii Gdańsk. Magister wychowania fizycznego na AWFiS w Gdańsku. Trener personalny oraz wykładowca w szkole Trenerów personalnych World Sport Academy. Uczestnik wielu szkoleń z zakresu przygotowania motorycznego oraz piłki nożnej.

Trenerzy przygotowania mistrzowskiego
SFERA: DUCH SPORTU

Specjalizacja: TRENING MENTALNY
Specjalista: ZUZANNA HEJDUK-MOSTOWY

TRENING MENTALNY - Zuzanna Hejduk-Mostowy

Zuzanna Hejduk-Mostowy, psycholog sportowy, zajmuje się współpracą z zawodnikami, trenerami, sportowymi rodzicami, wokalistami, tancerzami — każdym, kto chce wynieść swoją pracę i osiągnięcia na nowy poziom. Ukończyła Neurobiopsychologię na Uniwersytecie Gdańskim oraz studia podyplomowe z psychologii sportu na Uniwersytecie Humanistycznym SWPS w Warszawie. Jest członkiem i aktywnie działa w Fundacji Sportu Pozytywnego. Ukończyła również kurs Terapii Skoncentrowanej na Rozwiązaniach. Aktualnie kontynuuję edukację na kierunku “Neurodiagnostyka psychologiczna w praktyce klinicznej”, na Uniwersytecie SWPS w Katowicach.


Specjalizacja: INTEGRACJA
Specjalista: ADRIANNA JANOWICZ

INTEGRACJA - ADRIANNA JANOWICZ

Pani Adrianna skończyła psychologię na Uniwersytecie Gdańskim i studia podyplomowe w Wyższej Szkole Bankowej z Zarządzania Zasobami Ludzkimi z certyfikatem Franklin University (coaching, mentoring). Jest Trenerem Umiejętności Społecznych; od 12 lat zawodowo prowadzi warsztaty rozwijające kompetencje i umiejętności interpersonalne dla różnych grup wiekowych, udziela indywidualnego wsparcia psychologicznego. Dodatkowo ukończyła wiele szkoleń i warsztatów rozwijających warsztat pracy z dziećmi i młodzieżą. Obecnie współpracuje z gdyńskimi instytucjami wspierającymi dzieci, młodzież, dorosłych i całe rodziny.


Specjalizacja: GRYWALIZACJA
Specjalista: KAMIL GAŁKOWSKI

Grywalizacja KAMIL GAŁKOWSKI

Licencjonowany trener UEFA B. Na co dzień opiekuje się grupą rocznikową 2013/2014 w Akademii Piłkarskiej Kowale. Były zawodnik pomorskich klubów z trzecioligową wówczas Polonią Gdańsk na czele. Uczestnik wielu szkoleń i kursokonferencji dotyczących zagadnień techniczno-taktycznych oraz rozumienia gry. Kilkuletnie doświadczenie w pracy z młodzieżą w różnym wieku- Począwszy od zajęć z grupami stricte przedszkolnymi, kończąc na kategorii Orlik. Podczas zajęć ekspresyjny, żyje treningiem i cały czas stymuluje trenowaną grupą.


Specjalizacja: ELEMENTY MINDFULNESS
Specjalista: NAMASTE STUDIO JOGI I PILATES - ANNA GRUDZIŃSKA

NAMASTE STUDIO JOGI I PILATES - ANNA GRUDZIŃSKA

Praktyk, uczeń i nauczyciel. Trenerka świadomej pracy z ciałem, duchem i umysłem. Swoją wiedzę i energię czerpie z ponad 20-letniej praktyki w zawodzie, jako trener wielu form holistycznej pracy z drugim człowiekiem oraz zgłębianej nieustannie teorii. Jest absolwentką kilkudziesięciu certyfikowanych szkoleń i warsztatów, m.in.: Access Bars, Refleksologia Twarzy, Joga Twarzy, Bioenergoterapia, Reha-fit, Aqua, Pilates Spine Fit, Medytacja i Techniki Uważności (z ang. Mindfulness), Relaksacja, Pilates Basic I , II i Advance (tytuł: Pilates Instruktor PKF).