Kadra na sezon 2020/2021

Trenerzy przygotowania mistrzowskiego
SFERA: CIAŁO

Sfera: CIAŁO
Specjalizacja: MOTORYKA

Specjalista: ŁUKASZ RUSINEK

Motoryka Łukasz Rusinek

Trener przygotowania motorycznego w Akademii Lechii Gdańsk. Na co dzień pracuje indywidualnie z zawodnikami takich dziedzin jak piłka nożna czy rugby. Uczestnik wielu kursów i szkoleń krajowych jak i międzynarodowych o tematyce przygotowania motorycznego, piłki nożnej czy rehabilitacji. Kursy Elite performance institute, EXOS, Science 4 football, a także wiele innych o tematyce techniki biegu, treningu siłowego, periodyzacji treningowej, systemów energetycznych w treningu, techniki poruszania, aktywacji, mobility and core.

Sfera: CIAŁO
Specjalizacja I: ODNOWA BIOLOGICZNA
Specjalizacja II: CORE & MOBLITY

Specjalista: FIT&FIZJO STUDIO

CORE&MOBILITY oraz ODNOWA BIOLOGICZNA – FIT&FIZJO STUDIO

Specjaliści z zakresu fizjoterapii i treningu funkcjonalnego, zapewniający w Akademii Treningu Mistrzowskiego diagnostykę, edukację młodych zawodników, a także naukę autoterapii. Specjaliści pomagają nie tylko pozbyć się aktualnych dolegliwości bólowych czy ograniczeń zakresu ruchu, ale uczą co robić, aby zawodnik nie musiał więcej się z nimi zmagać. Dzięki doświadczeniu jakie zdobyli przez lata treningów ze sportowcami dziś młodym adeptom piłki nożnej zapewniają specjalistyczne wsparcie i rady ukierunkowane na osiągnięcie zamierzonych piłkarskich celów.

Sfera: CIAŁO
Specjalizacja: JOGA W PIŁCE NOŻNEJ

Specjalista: CENTRUM JOGI DIANA KATARZYNA SOCHACKA

JOGA W PIŁCE NOŻNEJ – CENTRUM JOGI DIANA KATARZYNA SOCHACKA

Praktykowanie jogi wg. B.K.S. Iyengara od 18 lat. Pogłębianie praktyki i zdobywanie doświadczenia poprzez szkolenia i warsztaty międzynarodowe Ritta Keller(Niemcy), Corin Biria (Francja), Lois Steinberg (USA), Gabriella Giubilaro(Wlochy), Shorat Aurora (Indie). Członkini Polskiego Stowarzyszenia Jogi Iyengara. Posiada państwowy dyplom uprawniający do wykonywania zawodu instruktor jogi.

Sfera: CIAŁO
Specjalizacja: TECHNIKA

Specjalista: PRZEMYSŁAW STEFANIAK

Technika Przemysław Stefaniak

Trener z licencją UEFA B. Swoją pasję zaczął realizować w 2014 roku w SKS Polonia Gdańsk.  W kolejnych latach zdobywał wiedzę w strukturach Coerver Coaching ogólnoświatowego, kompleksowego systemu szkolenia. Trener, stażysta Kadry Pomorza, grup U-14, U-9 w KS Lechia Gdańsk. Założyciel Klubu Sportowego Victoria Gdańsk i UKS Victoria 19. Specjalizuje się w doskonaleniu techniki użytkowej.

Trenerzy przygotowania mistrzowskiego
SFERA: UMYSŁ

Sfera: UMYSŁ
Specjalizacja: DIETETYKA SPORTOWA

Specjalista: PORADNIA DIETETYCZNA PAULINA WIECZOREK

DIETETYKA W SPORCIE – PORADNIA DIETETYCZNA PAULINA WIECZOREK

Dietetyk ze specjalnością dietetyka kliniczna i sportowa. Ukończone studia licencjackie i magisterskie w Collegium Medicum UMK w Bydgoszczy. Od 5 lat prowadzona własna poradnia dietetyczna.
W swojej pracy korzysta z metod popartych rzetelnymi badaniami naukowymi. Udział w wielu programach zdrowotnych mających na celu propagowanie zdrowego odżywiania wśród dzieci i młodzieży podczas aktywności fizycznej.

Sfera: UMYSŁ
Specjalizacja: J.POLSKI (UMIEJĘTNOŚCI AUTOPREZENTACJI ZAWODNIKA)

Specjalista: MONIKA PYTEL

JĘZYK POLSKI - MONIKA PYTEL

Pedagog, socjoterapeuta i nauczyciel języka polskiego. Ukończone studia na Uniwersytecie Gdańskim. Od 10 lat pracuje z dziećmi, młodzieżą i osobami dorosłymi. Swoje doświadczenie zdobywała w wielu instytucjach w Polsce i na Malcie, aby móc skutecznie pomagać innym. Uczestniczyła w wielu kursach i szkoleniach. Ukończyła również I stopień Terapii skoncentrowanej na rozwiązaniach. Jest członkiem Polskiego Towarzystwa Psychoterapii Psychodynamicznej oraz Polskiego Stowarzyszenia Socjoterapeutów i Trenerów.

Sfera: UMYSŁ
Specjalizacja: J.ANGIELSKI

Specjalista: ELITE ENGLISH ACADEMY

JĘZYK angielski ELITE ENGLISH ACADEMY

Szkoła językowa prowadząca kursy językowe dla dzieci, młodzieży i dorosłych oraz klientów biznesowych. Posiada w swojej ofercie języki: angielski, niemiecki, włoski, francuski, polski. Założycielką szkoły jest Lidia Pozańska absolwentka filologii angielskiej Uniwersytetu Gdańskiego z 10-letnim doświadczeniem w nauczaniu dzieci młodzieży i dorosłych. Co nas wyróżnia, to świadome nauczanie języków obcych, budowanie poczucia pewności siebie przez skuteczne nauczanie (najpierw zaczynamy od samoakceptacji, potem przechodzimy do nauki języka).

Sfera: UMYSŁ
Specjalizacja: ANATOMIA CZŁOWIEKA

Specjalista: FILIP WADAS
- FIZJOTERAPIA I OSTEOPATIA

ANATOMIA CZŁOWIEKA -  FILIP WADAS

Absolwent gdańskiego i poznańskiego Uniwersytetu Medycznego. Obecnie student ostatniego roku na kierunku osteopatia na renomowanej Niemieckiej Szkole Osteopatii OSD (Osteopathie Schule Deutschland). Doświadczenie zawodowe zdobywał podczas wielu praktyk studenckich, następnie pracując w gdańskich szpitalach, przyszpitalnej przychodni ambulatoryjnej oraz jako fizjoterapeuta w drużynie footballu amerykańskiego Białe Lwy Gdańsk.
Obecnie przyjmuje w gabinecie prywatnym pod szyldem Wadas - fizjoterapia i osteopatia.

Sfera: UMYSŁ
Specjalizacja: TEORIA GRY

Specjalista: ARTUR KOSZNICKI

Teoria gry Artur Kosznicki

Trener przygotowania motorycznego oraz asystent trenera w CLJ U-17 Lechii Gdańsk. Magister wychowania fizycznego na AWFiS w Gdańsku. Trener personalny oraz wykładowca w szkole Trenerów personalnych World Sport Academy. Uczestnik wielu szkoleń z zakresu przygotowania motorycznego oraz piłki nożnej.

Trenerzy przygotowania mistrzowskiego
SFERA: DUCH SPORTU

Sfera: DUCH SPORTU
Specjalizacja I: PSYCHOLOGIA SPORTOWA
Specjalizacja II: I CAN (ZAJĘCIA MOTYWACYJNE)

Specjalista: PSYCHOSPORTICA

PSYCHOLOGIA SPORTU oraz I CAN - PSYCHOSPORTICA

Specjaliści od budowania kompleksowych rozwiązań dla rozwoju przygotowania mentalnego sportowców i nie tylko. Ich działania obejmują edukację zawodników, trenerów i rodziców w zakresie mentalnego przygotowania w sporcie. Jest to jedyna tego rodzaju oferta skierowana do klubów oraz instytucji zajmujących się szkoleniem młodzieży w Polsce. W Akademii Treningu Mistrzowskiego wprowadzany jest indywidualny program edukacyjny mający na celu stworzenie systemu rozwoju wszystkich kompetencji mentalnych potrzebnych zawodowym sportowcom.

Sfera: DUCH SPORTU
Specjalizacja: INTEGRACJA

Specjalista: ADRIANNA JANOWICZ

INTEGRACJA - ADRIANNA JANOWICZ

Pani Adrianna skończyła psychologię na Uniwersytecie Gdańskim i studia podyplomowe w Wyższej Szkole Bankowej z Zarządzania Zasobami Ludzkimi z certyfikatem Franklin University (coaching, mentoring). Jest Trenerem Umiejętności Społecznych; od 12 lat zawodowo prowadzi warsztaty rozwijające kompetencje i umiejętności interpersonalne dla różnych grup wiekowych, udziela indywidualnego wsparcia psychologicznego. Dodatkowo ukończyła wiele szkoleń i warsztatów rozwijających warsztat pracy z dziećmi i młodzieżą. Obecnie współpracuje z gdyńskimi instytucjami wspierającymi dzieci, młodzież, dorosłych i całe rodziny.

Sfera: DUCH SPORTU
Specjalizacja: GRYWALIZACJA

Specjalista: KAMIL GAŁKOWSKI

Grywalizacja KAMIL GAŁKOWSKI

Licencjonowany trener UEFA B. Na co dzień opiekuje się grupą rocznikową 2013/2014 w Akademii Piłkarskiej Kowale. Były zawodnik pomorskich klubów z trzecioligową wówczas Polonią Gdańsk na czele. Uczestnik wielu szkoleń i kursokonferencji dotyczących zagadnień techniczno-taktycznych oraz rozumienia gry. Kilkuletnie doświadczenie w pracy z młodzieżą w różnym wieku- Począwszy od zajęć z grupami stricte przedszkolnymi, kończąc na kategorii Orlik. Podczas zajęć ekspresyjny, żyje treningiem i cały czas stymuluje trenowaną grupą.

Sfera: DUCH SPORTU
Specjalizacja: ELEMENTY MINDFULNESS

Specjalista: NAMASTE STUDIO JOGI I PILATES - ANNA GRUDZIŃSKA

NAMASTE STUDIO JOGI I PILATES - ANNA GRUDZIŃSKA

Praktyk, uczeń i nauczyciel. Trenerka świadomej pracy z ciałem, duchem i umysłem. Swoją wiedzę i energię czerpie z ponad 20-letniej praktyki w zawodzie, jako trener wielu form holistycznej pracy z drugim człowiekiem oraz zgłębianej nieustannie teorii. Jest absolwentką kilkudziesięciu certyfikowanych szkoleń i warsztatów, m.in.: Access Bars, Refleksologia Twarzy, Joga Twarzy, Bioenergoterapia, Reha-fit, Aqua, Pilates Spine Fit, Medytacja i Techniki Uważności (z ang. Mindfulness), Relaksacja, Pilates Basic I , II i Advance (tytuł: Pilates Instruktor PKF).