Kadra - projekt SIERRA

Trenerzy przygotowania mistrzowskiego - CIAŁO

CORE&MOBILITY oraz ODNOWA BIOLOGICZNA – FIT&FIZJO STUDIO

CORE&MOBILITY oraz ODNOWA BIOLOGICZNA – FIT&FIZJO STUDIO

Fit&Fizjo Studio to ludzie, którzy wspierają i otaczają opieką m.in. młode talenty sportowe i motywują ludzi w każdym wieku do poprawy nawyków na zdrowsze promując aktywny styl życia i edukując w zakresie dbania o sprawność fizyczną, a także odnowę biologiczną.

JOGA W PIŁCE NOŻNEJ – CENTRUM JOGI DIANA KATARZYNA SOCHACKA

JOGA W PIŁCE NOŻNEJ – CENTRUM JOGI DIANA KATARZYNA SOCHACKA

Praktykowanie jogi wg. B.K.S. Iyengara od 18 lat. Od tego czasu systematycznie pogłębianie praktyki i zdobywanie doświadczenia.
Szkolenia: międzynarodowe warsztaty Ritta Keller(Niemcy), Corin Biria (Francja), Lois Steinberg (USA), Gabriella Giubilaro(Wlochy), Shorat Aurora (Indie). Członikini Polskiego Stowarzyszenia Jogi Iyengara. Posiada państwowy dyplom uprawniający do wykonywania zawodu instruktor jogi.

Trenerzy przygotowania mistrzowskiego - UMYSŁ

DIETETYKA W SPORCIE – PORADNIA DIETETYCZNA PAULINA WIECZOREK

DIETETYKA W SPORCIE – PORADNIA DIETETYCZNA PAULINA WIECZOREK

Dietetyk ze specjalnością dietetyka kliniczna i sportowa. Ukończone studia licencjackie i magisterskie w Collegium Medicum UMK w Bydgoszczy. Od 5 lat prowadzi własną poradnię dietetyczna.  W swojej pracy korzysta z metod popartych rzetelnymi badaniami naukowymi. Zajmuje się również udzielaniem konsultacji dietetycznych osobom z chorobami serca i układu krążenia w oddziale Rehabilitacji Kardiologicznej w Wieżycy. Udział w wielu programach zdrowotnych mających na celu propagowanie zdrowego odżywiania wśród dzieci i młodzieży podczas aktywności fizycznej.

JĘZYK POLSKI - MONIKA PYTEL

JĘZYK POLSKI - MONIKA PYTEL

Pedagog, socjoterapeuta i nauczyciel języka polskiego. Ukończone studia na Uniwersytecie Gdańskim. Od 10 lat pracuje z dziećmi, młodzieżą i osobami dorosłymi. Swoje doświadczenie zdobywała w wielu instytucjach w Polsce i na Malcie, aby móc skutecznie pomagać innym. Uczestniczyła w wielu kursach i szkoleniach. Ukończyła również I stopień Terapii skoncentrowanej na rozwiązaniach. Jest członkiem Polskiego Towarzystwa Psychoterapii Psychodynamicznej oraz Polskiego Stowarzyszenia Socjoterapeutów i Trenerów.

JEZYK ANGIELSKI - KARINA KARASIEWICZ

JEZYK ANGIELSKI - KARINA KARASIEWICZ

Absolwentka III LO w Gdyni klasa wykładowa z językiem angielskim, magister ekonomii z Uniwersytetu Gdańskiego i Politechniki Warszawskiej (studia dzienne pełne). Naucza angielskiego i 5 innych języków od 20 lat. Certyfikowana na poziomie FCE, CAE, Profficiency i Business English. Ponad 15 lat doświadczenia zawodowego w bankowości i finansach. Wykładowca WSB (studia doktoranckie). Ponad 5 lat prowadzenia zajęć coachingowych z psychologii biznesu i sprzedaży.  Prywatnie: ukończona szkoła muzyczna II stopnia, w planach docentura z historii.

ANATOMIA CZŁOWIEKA -  FILIP WADAS

ANATOMIA CZŁOWIEKA -  FILIP WADAS

Dietetyk ze specjalnością dietetyka kliniczna i sportowa. Ukończone studia licencjackie i magisterskie w Collegium Medicum UMK w Bydgoszczy. Od 5 lat prowadzona własna poradnię dietetyczna.  W swojej pracy  korzysta z metod popartych rzetelnymi badaniami naukowymi. Zajmuje się również udzielaniem konsultacji dietetycznych osobom z chorobami serca i układu krążenia w oddziale Rehabilitacji Kardiologicznej w Wieżycy. Udział w wielu programach zdrowotnych mających na celu propagowanie zdrowego odżywiania wśród dzieci i młodzieży podczas aktywności fizycznej.

Trenerzy przygotowania mistrzowskiego - DUCH SPORTU

PSYCHOLOGIA SPORTU oraz I CAN - PSYCHOSPORTICA

PSYCHOLOGIA SPORTU oraz I CAN - PSYCHOSPORTICA

Specjaliści od budowania kompleksowych rozwiązań dla rozwoju przygotowania mentalnego sportowców i nie tylko. Ich działania obejmują edukację zawodników, trenerów i rodziców w zakresie mentalnego przygotowania w sporcie. Jest to jedyna tego rodzaju oferta skierowana do klubów oraz instytucji zajmujących się szkoleniem młodzieży w Polsce. Pomimo istnienia wielu programów edukacyjnych oraz indywidualnych działań psychologów sportu, jak do tej pory, nikt nie podjął się stworzenia systemu rozwoju wszystkich kompetencji mentalnych potrzebnych zawodowym sportowcom.

INTEGRACJA - ADRIANNA JANOWICZ

INTEGRACJA - ADRIANNA JANOWICZ

Pani Adrianna skończyła psychologię na Uniwersytecie Gdańskim i studia podyplomowe w Wyższej Szkole Bankowej z Zarządzania Zasobami Ludzkimi z certyfikatem Franklin University (coaching, mentoring). Jest Trenerem Umiejętności Społecznych; od 12 lat zawodowo prowadzi warsztaty rozwijające kompetencje i umiejętności interpersonalne dla różnych grup wiekowych, udziela indywidualnego wsparcia psychologicznego. Dodatkowo ukończyła wiele szkoleń i warsztatów rozwijających warsztat pracy z dziećmi i młodzieżą. Obecnie współpracuje z gdyńskimi instytucjami wspierającymi dzieci, młodzież, dorosłych i całe rodziny.